Důležité upozornění: Ve dnech 28.09. a 29.09.2023 budou prodejna i servis uzavřeny.

R 316TsX AWD

Hmotnost 251 kg
Hlučnost 84 dB(A)
229900,00 Kč Doporučená prodejní cena s DPH

Husqvarna R 316TsX AWD je vysoce výkonný rider poháněný dvouválcovým motorem, který zvládne spoustu práce a bude vaším užitečným pomocníkem v průběhu celého roku. Pohon všech kol a kloubové řízení vám zajistí dokonalou jízdu i v náročném terénu. Rider umožňuje připojení žacích ústrojí Combi. Kapota motoru vzadu má integrované kolejničky pro připevnění příslušenství, jako je nosič nákladu. LED světla vpředu a vzadu slouží pro lepší viditelnost při špatné světelnosti. Rider je připraven pro připojení k Husqvarna Connect pomocí Bluetooth®. POZNÁMKA: Služba Husqvarna Connect zatím není v České republice dostupná.

Výškově nastavitelný volant

Pro lepší pohodlí a ergonomii lze pomocí teleskopického sloupku řízení upravit výšku volantu.

R 316TsX AWD

Připevňovací rám pro maximální univerzálnost

Snadná výměna žacího ústrojí za vpředu zavěšené příslušenství, např. kartáč, cepákové žací ústrojí, sněhovou radlici nebo frézu.

R 316TsX AWD

HMI dotykový displej

Intuitivní displej komunikuje s řidičem prostřednictvím vizuálních symbolů a varovných zvuků, pomáhá při manipulaci a poskytuje data a varování v reálném čase.

R 316TsX AWD

Volitelné žací ústrojí Combi (94, 103 nebo 112 cm)

Tento rider je dodáván bez žacího ústrojí a lze k němu dokoupit žací ústrojí Combi se šířkou záběru 94, 103 nebo 112 cm pro efektivní mulčování-BioClip® a zadní výhoz posečené trávy.

R 316TsX AWD

Posilovač řízení usnadňuje jízdu

Díky posilovači je řízení méně namáhavé a více zábavné.

R 316TsX AWD

Dva LED reflektory pro lepší osvětlení na blízko i do dálky

Dva LED reflektory poskytují lepší viditelnost a zvyšují vaši bezpečnost při provozu při zhoršených světelných podmínkách.

R 316TsX AWD

Pohodlné sedadlo řidiče

Jízda s riderem je bezpečná a pohodlná. Rider má vynikající trakci jak na rovných plochách, tak na svahu. K jeho stabilitě přispívá nízko položené těžiště.

R 316TsX AWD

Minimální neposečený kruh díky kloubovému řízení

Unikátní kloubové řízení umožňuje, aby se zadní kola dostala pod stroj. Výsledkem je vynikající manévrovatelnost s minimálním poloměrem otáčení při plném záběru volantem.

R 316TsX AWD

Vpředu zavěšené žací ústrojí

Žací ústrojí zavěšené vpředu umožňuje vynikající přístup do rohů a pod křoviny, lavičky v parcích, apod.

R 316TsX AWD

Pohon na všechna kola zajišťuje trakci na jakémkoliv povrchu

Pohon všech kol zajišťuje výbornou trakci na nerovném, vlhkém a kluzkém terénu a na svazích. Funkce AWD automaticky koriguje záběr na všechna čtyři kola s ohledem na situaci a stav povrchu.

R 316TsX AWD

Servisní poloha pro snadnou údržbu žacího ústrojí

Servisní poloha žacího ústrojí usnadňuje čištění a údržbu.

R 316TsX AWD

Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Aplikace také poskytuje provozní údaje o výrobku, stavu nabití, servisní údaje a upozornění týkající se údržby.

Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.

R 316TsX AWD
Hmotnost 251 kg
Hlučnost 84 dB(A)
Kapacita baterie 24 Ah
Nádrž 12 l
Vybavení R316TsXAWD (bez žac. ústrojí)
Typ baterie Olovo-kyselinový
Materiál Dvouprvkový
Výstupní výkon 9.7 kW
Pohon Benzin
Zdroj Benzínové
Zdvihový objem válce 603 cm³
Spotřeba 349 g/kWh

Podobné produkty