Důležité upozornění: Ve dnech 28.09. a 29.09.2023 budou prodejna i servis uzavřeny.

P 535HX

Hmotnost 790 kg
Hlučnost 88 dB(A)
1079900,00 Kč Doporučená prodejní cena s DPH

Hybridní komerční rider Husqvarna P 535HX je ideální pro vysoce efektivní sekání větších trávníků a venkovních zelených ploch v původním stavu, kdy dokáže obsluze ušetřit drahocenný čas. Ergonomické rozhraní s moderními grafickými displeji a snadno přístupnými ovládacími prvky poskytuje řidiči pohodlnou jízdu během dlouhé pracovní doby a vestavěný modul umožňuje připojení k aplikaci Husqvarna Fleet Services™. Model P 535HX může být vybaven velkokapacitním žacím ústrojím až do šířky 180 cm, což zaručuje efektivní sečení s vynikajícím výsledkem v jakémkoli terénu. Díky 20" kolům, pohonu všech kol a kloubovému řízení lze snadno manévrovat i v nerovném terénu a složitých oblastech. Nápravy jsou poháněny dvěma elektromotory, zatímco hnací nápravu, hydrauliku a elektrický generátor pohání vznětový motor. Komponenty komerční kvality a snadný servis zajišťují vyjímečnou odolnost a maximální dobu provozuschopnosti. Kombinace dvou zdrojů energie s vysokou účinností v hybridním systému poskytuje modelu P 535HX extrémní výkon, který však zůstává v kompaktním a agilním formátu. Pohonná jednotka rideru snižuje celkovou spotřebu paliva, jeho uhlíkovou stopu a provozní náklady.

Vybaven hybridním pohonným systémem, který lze provozovat ve dvou různých jízdních režimech; elektrický režim (používá se během přepravy) a hybridní režim (běží naftový motor a aktivní vyrovnávací baterie).

Vybaven hybridním pohonným systémem, který lze provozovat ve dvou různých jízdních režimech; elektrický režim (používá se během přepravy) a hybridní režim (běží naftový motor a aktivní vyrovnávací baterie), kde režimy nepřetržitě vzájemně působí v závislosti na podmínkách sekání:
- normální podmínky; síla vznětového motoru se používá k ovládání předního přídavného zařízení prostřednictvím PTO, k pohonu a v případě potřeby k dobíjení baterií
- náročné podmínky; síla vznětového motoru se používá pouze k ovládání předního přídavného zařízení prostřednictvím PTO. Napájení pohonu se odebírá z baterie.

P 535HX

Minimální neposečený kruh díky kloubovému řízení

Unikátní kloubové řízení umožňuje, aby se zadní kola dostala pod stroj. Výsledkem je vynikající manévrovatelnost s minimálním poloměrem otáčení při plném záběru volantem.

P 535HX

Pohonný systém pohonu všech kol (AWD) je elektronicky řízen integrovanými senzory, které zajišťují optimalizovanou trakci.

Pohonný systém pohonu všech kol (AWD) je elektronicky řízen integrovanými senzory, které zajišťují optimalizovanou trakci. Hnací kola jednotlivě a automaticky nastavují správnou rychlost ve všech situacích, což eliminuje potřebu přerušované kalibrace rychlosti hnacího systému.

P 535HX

Hydraulický posilovač řízení pro větší komfort

Velmi výkonný hydraulický posilovač ulehčuje řízení.

P 535HX

Intuitivní 5palcová dotyková barevná obrazovka s vysokým rozlišením. Jasná viditelnost i při plném slunečním světle.

Intuitivní dotyková barevná obrazovka s vysokým rozlišením. 5palcový kapacitní dotykový displej komunikuje s řidičem prostřednictvím dynamických grafických informací, pomáhá při manipulaci a poskytuje údaje a varování v reálném čase. Jasná viditelnost i při plném slunečním světle. (Interakci s dotykem lze použít pouze při zastavení stroje).

P 535HX

Hřídel PTO pro maximální účinnost

Pevný a kalený výstupní hřídel (PTO) pro maximální účinnost a trvalou odolnost.

P 535HX

Vysoce výkonný dieslový motor Kubota

Vysoce výkonný 3-válcový naftový motor Kubota s plně tlakovým mazáním. Je kombinací vysokého výkonu a točivého momentu s nízkou spotřebou a sníženými emisemi.

P 535HX

Odstupňovaná převodovka komerční kvality

Velmi kvalitní pístová čerpadla s proměnlivým průtokem se samostatnými převodovkami pro přední a zadní nápravu.

P 535HX

Díky energeticky účinnému elektrickému pohonu oproti normálnímu hydrostatickému pohonu se energetická účinnost pohonného systému strojů zvyšuje až o 50 %.

Díky energeticky účinnému elektrickému pohonu oproti normálnímu hydrostatickému pohonu se energetická účinnost pohonného systému strojů zvyšuje až o 50 %. V závislosti na jízdním cyklu je tedy spotřeba paliva snížena až o 30 % ve srovnání s konvenčním sekacím strojem se vznětovým pohonem o výkonu 25 hp (18,64 kW), pracujícím za stejných podmínek.

Elektronický ukazatel stavu paliva v nádrži, vestavěný výstražný systém při nízké hladině.

Elektronický ukazatel stavu paliva v nádrži, vestavěný výstražný systém při nízké hladině. Jasný a snadno čitelný LED display.

P 535HX

Prémiové sedadlo komerční kvality s nízkoprofilovým odpružením a rychlým nastavením hmotnosti.

Prémiové sedadlo komerční kvality s nízkoprofilovým odpružením a rychlým nastavením hmotnosti. Široké ergonomické sedadlo a výškově a úhlově nastavitelné područky poskytují tělu velkou oporu. Vybaveno automatickým zatahovacím bezpečnostním pásem a bederní opěrkou pro citlivou bederní oblast.

P 535HX

Elektrická hnací jednotka umožňuje obsluze přepravovat stroj téměř tiše nebo jej používat jako nosič nářadí v čistě elektrickém režimu bez výfukových plynů.

Elektrická hnací jednotka umožňuje obsluze přepravovat stroj téměř tiše nebo jej používat jako nosič nářadí v čistě elektrickém režimu bez výfukových plynů. To je velmi užitečné pro práci s lopatou nebo pro práce s taženým příslušenstvím v obytných areálech nebo oblastech citlivých na hluk.

P 535HX

Snadno dostupné ovládací prvky pro pohodlí obsluhy

Ovládací prvky jsou snadno přístupné a navrženy pro optimální komfort obsluhy.

P 535HX

Servisní poloha pro snadnou údržbu žacího ústrojí

Servisní poloha žacího ústrojí usnadňuje čištění a údržbu.

P 535HX

Snadná výměna příslušenství díky unikátní rychloupínací spojce

Unikátní rychlospojka umožňuje rychlé a efektivní připojení výměnného příslušenství, bez potřeby použití nářadí.

P 535HX

Odolný, trvanlivý ocelový žebřinový rám

Velmi odolný žebřinový rám s výstuhami kombinovaný s otevřenou konstrukcí pro vynikající pevnost a provozuschopnost.

P 535HX

Kompaktní konstrukce pro snadné ovládání v úzkých prostorách

Kompaktní velikost společně s unikátním kloubovým řízením usnadňuje řízení stroje v úzkých prostorech a v členitém terénu.

P 535HX

Odolná konstrukce skeletu

Žací ústrojí Combi je vylisované z jednoho kusu ocelového plechu o síle 4,5 mm.

P 535HX

HVO (Hydrogenated Vegetable Oils) je 100% syntetická nafta vyrobená z obnovitelných materiálů.

HVO (Hydrogenated Vegetable Oils) je 100% syntetická nafta vyrobená z obnovitelných materiálů. Snižuje emise uhlíku o 30 až 90 % ve srovnání s běžnou naftou, v závislosti na surovině.

P 535HX

Dva LED reflektory pro co nelepší osvětlení pracovní oblasti a bezpečnější provoz za tmy.

Dva LED reflektory pro co nelepší osvětlení pracovní oblasti a bezpečnější provoz za tmy. Vylepšená viditelnost, na blízko i na dálku.

P 535HX

Příslušenství pro všestranné použití po celý rok

Díky široké nabídce žacích ústrojí a dalšího příslušenství získáte mimořádně všestranný stroj, který využijete po celý rok.

Příprava pro připojení příslušenství s hydraulickým ovládáním.

Příprava pro připojení příslušenství s hydraulickým ovládáním. Zahrnuje dva pomocné hydraulické adaptéry, ventil, spínač, hadice s konektory a kabely. Umožňuje obsluze ovládat a upravovat nastavení příslušenství.

P 535HX

Volitelná přídavná hydraulická sada

Volitelná sada obsahuje ventil a hadice se spojkami pro ovládání různého vpředu zavěšeného příslušenství, jako je sněhová radlice, kartáč, atp.

P 535HX

Ergonomické prostředí obsluhy

Ergonomicky koncipovaný prostor obsluhy pro pohodlnou jízdu v průběhu dlouhých pracovních hodin.

P 535HX

Vynikající terénní dostupnost při sečení

Vepředu zavěšené žací ústrojí s nízkým profilem poskytuje vynikající dostupnost pod ploty, keře, lavičky, atp.

P 535HX

Vpředu zavěšené žací ústrojí pro dokonalé sečení

Vpředu zavěšené žací ústrojí poskytuje výtečný výhled na pracovní plochu a umožňuje precizní střih trávníku i v těsné blízkosti překážek.

P 535HX

Vyosené žací ústrojí pro snadné sekání těsně u překážek

Pro snadné sekání v rozích, u zdí a plotů.

P 535HX

Výtečné jízdní vlastnosti na svazích

Nízké těžiště stroje v kombinaci s vysoce výkonným AWD systémem poskytuje výtečnou stabilitu na svahu a na nerovných plochách.

P 535HX

Čtyři stejně velká kola pro optimální jízdní komfort.

Přední i zadní kola se stejným, velkým průměrem poskytují optimální pohodlí při jízdě, vysokou terénní dostupnost a snižuje riziko poškození udržovaných povrchů.

P 535HX

Odolná zadní náprava z lité oceli

Pro lepší odolnost je zadní náprava vyrobena z jednoho kusu tvárné litiny.

P 535HX

Rychlá a snadná údržba díky odklápěcí kapotě motoru

Sklopná kapota a snadno přístupná obslužná místa usnadňují servis a údržbu.

P 535HX

Domečky s možností mazání pro snadnou údržbu

Pro snadnou údržbu a dlouhou životnost.

P 535HX

Dvě metody sečení v jednom; mulčování nebo zadní výhoz (mulčovací ucpávka odstraněna), které zajistí perfektní výsledek sečení.

Připraveno pro použití s vysoce výkonným a jedinečným žacím ústrojím Combi. Žací ústrojí Combi je vylisováno z jednoho kusu ocelového plechu. Jedná se o unikátní řešení, které umožňuje efektivní mulčování nebo zadní výhoz posečené trávy s mimořádnými výsledky a zaručuje bezproblémový provoz.

P 535HX

Nejlepší volba pro dosažení skutečně vysoké produktivity při sečení trávy na velkých plochách s hrubší a vyšší trávou.

Připraveno pro vysokokapacitní žací ústrojí se zadním výhozem. Nejlepší volba pro dosažení skutečně vysoké produktivity při sečení trávy na velkých plochách s hrubší a těžší trávou. Robustní a odolné žací ústrojí se svařovanou ocelovou konstrukcí poskytuje optimalizovanou účinnost a kapacitu.

P 535HX
Hmotnost 790 kg
Hlučnost 88 dB(A)
Kapacita baterie 40 Ah
Nádrž 23 l
Vybavení P 535HX (bez žac. ústrojí)
Typ baterie Lion
Materiál Pro náročné podmínky, pouzdrového typu
Pohon Hybridní Li-ion akumulátor/diesel
Zdroj Hybridní (Li-Ion baterie / vznětový motor)
Zdvihový objem válce 1123 cm³
Spotřeba 270 g/kWh

Podobné produkty