Důležité upozornění: !!!! AKCE Šrotovné !!!! Na každou zakoupenou novou sekačku poskytneme slevu 1000,-Kč při odevzdání jakékoliv staré. Na každý zakoupený nový traktůrek poskytneme slevu 5000,-Kč. Podrobnosti osobně nebo telefonicky +420 412 532 414.

CEORA™ 544 EPOS™

Hmotnost 38 kg
Kapacita baterie 49 Ah
419900,00 Kč Doporučená prodejní cena s DPH

POHONNÁ JEDNOTKA CEORA – bude vybavena na míru vyrobeným žacím ústrojím Razor 43M a nabíjecí stanicí CS4. Je to kompletní výrobek, vysoce výkonný robotický model pro údržbu velkých ploch s technologií Husqvarna EPOS™. Funguje autonomně a systematicky v rámci virtuálních hranic, což umožňuje flexibilní a bezproblémovou péči o trávník. Poskytuje vysoce profesionální výsledky, proto je ideální pro údržbu sportovišť nebo větších ploch. Sekačka pracuje tiše a s nulovými emisemi.

Umožňuje definovat několik pracovních oblastí s různými časovými plány sečení a různým nastavením výšky sečení.

Umožňuje definovat několik pracovních oblastí s různými časovými plány sečení a různým nastavením výšky sečení. Poskytuje příležitost pro vysoce flexibilní plánování péče o několik pracovních oblastí najednou na míru každé z nich.

CEORA™ 544 EPOS™

Technologie EPOS Husqvarna

Prostřednictvím satelitní technologie vytváří virtuální hranice s přesností na 2 až 3 cm. Nulové fyzické vodiče znamenají novou úroveň robustnosti a flexibility s bezkonkurenčními možnostmi při programování. To umožňuje definovat několik pracovních oblastí s různými časovači a nastavením, včetně dočasně zakázaných zón, a přednastavit trasy pro flexibilnější umístění nabíjecí stanice.

CEORA™ 544 EPOS™

Husqvarna Automower® automaticky vypočítává nejefektivnější trasu do a z dokovací nabíjecí stanice.

Husqvarna Automower® automaticky vypočítává nejefektivnější trasu do a z dokovací nabíjecí stanice. Změní trasu na trávníku, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.

CEORA™ 544 EPOS™

Možnost sledovat a ovládat více sekaček z vašeho smartphonu, tabletu nebo notebooku. Dálkové ovládání včetně geofencingu (zónové monitorování) a posílání zpráv.

Aplikace Husqvarna Fleet Services™ vám umožňuje sledovat a ovládat více vašich sekaček ze smartphonu, tabletu nebo notebooku. Můžete monitorovat stav vašich sekaček nebo jejich přesné umístění, uvést je do chodu, zastavit nebo zaparkovat všechny před příchodem bouřky. Jednoduché je i jejich nastavení, včetně výšky sečení. Umožňuje příjímání varovných hlášení a sledování polohy sekačky v případě odcizení, ať jste vy nebo sekačka kdekoli.
Husqvarna poskytuje 10-letou smlouvu na uložená mobilní data. Tato služba je standardně nabízena u modelů řady 500, a volitelně u modelů řady X-line. Služba Husqvarna Fleet Services™ je kompatibilní se všemi ostatními zařízeními, vybavenými snímačem HFS.

Pracovní oblast a její virtuální hranice jsou definovány technologií Husqvarna EPOS využívající vysoce přesné satelitní signály (RTK GNSS).

Pracovní oblast a její virtuální hranice jsou definovány technologií Husqvarna EPOS využívající vysoce přesné satelitní signály (RTK GNSS). Bez omezení v délce nebo průchodu tvrdými povrchy a s přesností 2-3 cm.

CEORA™ 544 EPOS™

Instalace s virtuálními hranicemi prostřednictvím technologie Husqvarna EPOS poskytuje optimální výkon z hlediska odolnosti, protože nehrozí poškození konektorů a vodičů, např. při provzdušňování, vertikutaci a údržbě trávníku.

Instalace s virtuálními hranicemi prostřednictvím technologie Husqvarna EPOS poskytuje optimální výkon z hlediska odolnosti, protože nehrozí poškození konektorů a vodičů, např. při provzdušňování, vertikutaci a údržbě trávníku.

CEORA™ 544 EPOS™

Definuje přepravní trasy od nabíjecí stanice do všech pracovních míst, včetně přepravní trasy do bodu údržby.

Definuje přepravní trasy od nabíjecí stanice do všech pracovních míst, včetně přepravní trasy do bodu údržby. To umožňuje velkou flexibilitu při umisťování nabíjecí stanice.

CEORA™ 544 EPOS™

Vytváření větších nebo menších dočasně zakázaných zón je užitečný nástroj, který lze snadno aktivovat/deaktivovat prostřednictvím mobilní aplikace.

Vytváření větších nebo menších dočasně zakázaných zón je praktický a flexibilní způsob, jak zabránit robotické sekačce v práci na nově osázené ploše nebo při renovaci pozemku. Užitečná funkce, pokud je třeba omezit část pracovní plochy kvůli časově omezené události.

CEORA™ 544 EPOS™

Volitelný parkovací bod na mapě pro údržbu, jako jsou čištění a servis nebo skladování, nakládání atp., které výrobek automaticky podstupuje na definované přepravní trase.

Definuje bod údržby, což je volitelné parkovací místo na mapě, určené pro údržbu, jako jsou čištění, servis nebo skladování, nakládání atp., ve kterém je k výrobku přistup na definované přepravní trase.

CEORA™ 544 EPOS™

Usnadněte si ovládání sekačky pomocí aplikace Automower® Connect ve vašem chytrém telefonu.

Usnadněte si ovládání sekačky pomocí aplikace Automower® Connect ve vašem chytrém telefonu. Použijte aplikaci appDrive při definování virtuální pracovní oblasti nebo přechodu mezi pracovními oblastmi bez nutnosti přenášení sekačky.

CEORA™ 544 EPOS™

Vestavěné senzory využívají ultrazvukovou technologii pro detekci a vyhýbání se překážkám, čímž je zajištěna bezpečnost při provozu sekačky a minimalizují se prostoje.

Vestavěné senzory využívají ultrazvukovou technologii k detekci a vyhýbání se překážkám. Režim Detection snižuje rychlost a zmírňuje kolize; režim Avoidance (vyhýbání se) snižuje rychlost a zastaví před překážkou. Provoz sekačky je tudíž velmi bezpečný.

CEORA™ 544 EPOS™

Rozhraní přizpůsobené pro profesionální vzdálenou komunikaci prostřednictvím Fleet Services Husqvarna. Ovládací prvky výrobku; stavová LED indikace a funkce START/STOP.

Rozhraní přizpůsobené pro profesionální použití, což znamená, že všechna nastavení a ovládací prvky jsou spravovány na dálku prostřednictvím aplikace pro smartphone Husqvarna Fleet Services nebo prostřednictvím PC/ tabletu. Ovládací prvky výrobku; stavová LED indikace a funkce START/STOP. Jednoduché používání i pro nezkušené uživatele. Ochrání váš výrobek před vážným poškozením v případě vandalismu.

CEORA™ 544 EPOS™

Energeticky úsporná výstražná LED světla zajišťují viditelnost ve tmě i za denního světla pro bezpečný provoz.

Energeticky úsporná výstražná LED světla zajišťují viditelnost ve tmě i za denního světla pro bezpečný provoz. Světla lze nastavit na nepřerušované nebo blikající svícení nebo podle časového plánu.

CEORA™ 544 EPOS™

Geofencing (zónové monitorování) na bázi GPS, včetně upozornění na vaše zařízení

Sekačky vybavené aplikacemi Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ okamžitě začnou sledovat GPS polohu a zasílat oznámení vašim zařízením. Zvýší se tím bezpečnost vaší sekačky Automower® a minimalizuje riziko krádeže.

CEORA™ 544 EPOS™

Aplikace Automower® Connect vám poskytne dokonalou kontrolu činnosti sekačky přímo ve vašem chytrém telefonu.

Aplikace Automower® Connect vám poskytne dokonalou kontrolu činnosti sekačky přímo ve vašem chytrém telefonu. Můžete uvést sekačku do chodu, zastavit ji, zaparkovat, zkontrolovat a upravit nastavení, a také přijímat varovné zprávy a sledovat polohu sekačky v případě odcizení - ať jste kdekoliv. Standardní vybavení sekaček řady X-line, a jako doplněk pro řady 300/400. Desetiletá záruka na data o vaší sekačce v ceně.

CEORA™ 544 EPOS™

Možnost provádět aktualizace softwaru automaticky, bezdrátově, prostřednictvím aplikace Automower® Connect.

Možnost provádět aktualizace softwaru automaticky, bezdrátově, prostřednictvím aplikace Automower® Connect.

CEORA™ 544 EPOS™
Hmotnost 38 kg
Kapacita baterie 49 Ah
Vybavení HUSQVARNA CEORA™ 544 EPOS
Typ baterie Lion
Pohon Akumulátor
Zdroj Akumulátor

Podobné produkty