Důležité upozornění: !!!! AKCE Šrotovné !!!! Na každou zakoupenou novou sekačku poskytneme slevu 1000,-Kč při odevzdání jakékoliv staré. Na každý zakoupený nový traktůrek poskytneme slevu 5000,-Kč. Podrobnosti osobně nebo telefonicky +420 412 532 414.

AUTOMOWER® 105

Hmotnost 6.9 kg
Kapacita baterie 2.1 Ah
22799,00 Kč Doporučená prodejní cena s DPH

Kompaktní tříkolová robotická sekačka pro efektivní sečení rovných travnatých ploch. Vhodná pro menší trávníky o rozloze do 600 m², zvládá svahy se sklonem do 25 %. Snadno se používá a nabízí osobní nastavení. Barevném provedení polární bílá je k dispozici jako volitelné příslušenství.

Malé kompaktní rozměry a nízká hmotnost zajišťují větší manévrovatelnost v malých zahradách.

Tato sekačka vyniká vysokou manévrovatelností, takže se skvěle uplatní v malých zahradách. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se snadno přenáší mezi různými travnatými plochami a rovněž snadno ukládá.

AUTOMOWER® 105

Naváděcí vodič pomůže navést sekačku do její nabíjecí stanice

Naváděcí vodič pomůže sekačce najít cestu zpět do nabíjecí stanice, což zkrátí časy hledání zejména v případě rozsáhlých, členitých zahrad.

AUTOMOWER® 105

Možnost začít sečení na dvou různých místech podél patentovaného naváděcího vodiče vedoucího z nabíjecí stanice.

Stejná výška sečení je zajištěna i díky možnosti zahájení sečení na dvou různých místech podél patentovaného naváděcího vodiče vedoucího z nabíjecí stanice. To je užitečné zejména při sečení větších travnatých ploch. Pro velké plochy se doporučuje používat více startovních míst.

AUTOMOWER® 105

Velká kola s hrubým vzorkem poskytují vynikající trakci na svazích až do 25 %.

Sekačka s kompaktními rozměry je vybavena velkými hnacími koly s hrubým dezénem, které spolu s optimální vyvážením zajišťují dobrou přilnavost i na kluzkém povrchu. Sekačka zvládne posekat svahy až do sklonu 25 %.

AUTOMOWER® 105

Vysoké rozlišení, středně velký displej s grafickou strukturou menu

Vysoké rozlíšenie, stredne veľký displej s grafickou štruktúrou menu. Jednoduché použitie vďaka sprievodcovi nastavením.

AUTOMOWER® 105

Pokud je váš trávník rozdělen na dvě části, které nejsou spojeny průchodem pro vaši sekačku, nastavte sekundární oblast.

Pokud je váš trávník rozdělen do samostatných oblastí, můžete v rámci instalace vytvořit sekundární oblast. Abyste mohli nastavit sekundární oblast, musíte nastavit ohraničující vodič tak, aby kolem sekundární oblasti vytvořil ostrůvek. Po instalaci budete muset ručně přemístit sekačku mezi těmito dvěma oblastmi a sekačka bude sekat po zvolenou dobu nebo do vybití akumulátoru.

AUTOMOWER® 105

Koncepce vývoje sekaček s nejvyšší úrovní spolehlivosti, kvality a výkonu.

Husqvarna klade mimořádný důraz na spolehlivost robotických sekaček. Během 20-letého vývoje těchto sekaček se zaměřujeme zejména na dosažení maximální spolehlivosti, nejvyšší kvality a na minimálizaci nezbytné obsluhy těchto sekaček.

AUTOMOWER® 105

Díky svému jedinečnému systému sekání pracuje sekačka Automower® extrémně diskrétně a tiše a právě tehdy, když chcete.

Díky unikátnímu systému sečení pracuje Automower® velmi diskrétně a tiše a tehdy, kdy si to přejete.

AUTOMOWER® 105

Břity ostré jako žiletky jsou připevněné k robustnímu žacímu disku, což zajišťuje nejlepší výsledek sečení a nízkou spotřebu energie.

Sekačka Automower® Husqvarna zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník. Je vybavena noži ze silné uhlíkové oceli, ostrými jako břitva, které jsou připevněny k disku robustního žacího ústrojí. To umožňuje efektivní provoz a extrémně nízkou spotřebu energie.

AUTOMOWER® 105

Vybavena zvukovým alarmem a zámkem s PIN kódem.

Ochrana proti krádeži různých stupňů pro vysoký stupeň zabezpečení. Pokud je sekačka ukradena, spustí se alarm s vysokým zvukem a lze jej deaktivovat pouze s jedinečným kódem sekačky.

AUTOMOWER® 105

Efficient energy management means low energy consumption, allowing Automower® to operate at a fraction of the cost of conventional lawnmowers.

Efektivní hospodaření s energií znamená nízkou spotřebu energie, což umožňuje sekačce Automower® pracovat za zlomek nákladů běžných u tradičních sekaček na trávu.

AUTOMOWER® 105

You decide if you want Automower® to mow the lawn around the clock and 7 days a week.

Vy rozhodnete, zda bude sekačka Automower® sekat trávník po celý den a 7 dní v týdnu.

AUTOMOWER® 105

Pokud se sekačka Automower® zvedne ze země nebo se převrátí, sekání se automaticky vypne.

Jestliže se Automower® zvedne nad zem nebo se převrátí, sečení se automaticky přeruší. Rotující žací břity jsou navíc umístěny v dostatečné vzdálenosti od vnější hrany stroje. Když Automower® narazí na překážku, zastaví se a změní směr, aniž by došlo k jakémukoliv poškození.

AUTOMOWER® 105

Sekačka Automower® může být venku a efektivně sekat trávník, i když prší.

Automower® může být venku po celý den a je navržen tak, aby fungoval správně a bez dozoru bez ohledu na povětrnostní podmínky. Díky kvalitní konstrukci se osvědčil i v drsném severském podnebí.

AUTOMOWER® 105
Hmotnost 6.9 kg
Kapacita baterie 2.1 Ah
Vybavení AM 105
Typ baterie Lion
Pohon Akumulátor
Zdroj Akumulátor

Podobné produkty