Důležité upozornění: Přejeme všem našim zákazníkům i partnerům vše dobré v roce 2024.

WDC 220

Hlučnost 72 dB(A)
Příkon 1000 W
5099,00 Kč Doporučená prodejní cena s DPH

Výkonný a odolný vysavač pro suché i mokré vysávání, určený ke každodennímu použití. WDC 220 je kompaktní a uživatelsky přívětivý vysavač s robustním designem, vysokým a spolehlivým sacím výkonem. Práci vám usnadní intuitivní ovládací prvky, omyvatelný PET filtr, praktická rukojeť pro snadné přenášení a jednoduché skladování, takže můžete mít vysavač kdykoli po ruce. Skvělý pomocník při čištění garáží nebo úklidu po rekonstrukci bytu a domu.

Omyvatelný PET filtr

Filtr vyniká mimořádně dlouhou životností, což znamená nižší náklady na údržbu. Stejný filtr se používá pro suché i mokré vysávání a poskytuje vysoký filtrační výkon.

WDC 220

Poloautomatické čištění filtru

Filtrační vložku rychle a jednoduše vyčistíte krátkým profouknutím vzduchu z opačné strany. Použitím poloautomatického čisticího systému zachováte vysokou produktivitu vysávání a snížíte prostoje.

WDC 220

Pohyblivá rukojeť kontejneru

Pohyblivá rukojeť kontejneru usnadňuje vyprazdňování vysavače. Jednoduše odpojte horní část vysavače a vysypte obsah kontejneru.

WDC 220

Hliníkové prodlužovací trubice

Lehké tenkostěnné hliníkové prodlužovací trubice.

WDC 220

Stabilní kola a pojezdová kolečka

Velká a robustní kolečka zajišťují stabilitu vysavače na zemi. Rejdovací kolečka s rozsahem 360 stupňů poskytují vynikající manévrovací schopnost ve všech prostorách.

WDC 220

Filtrační sáček z fleece

Odolný a kvalitní filtrační sáček z fleece zajišťuje vyšší filtraci a minimalizuje množství jemného prachu unikajícího do vzduchu v průběhu vysávání. S kvalitním filtrem je vysávání účinnější.

WDC 220

Funkce foukání

Vysavač umožňuje připojení sací hadice v místě výstupu odpadního vzduchu . Stroj pak lze použit i jako foukač. To je
užitečné při čištění úzkých prostorů a nástrojů, hromadění listí nebo jiných nečistot.

WDC 220

Uskladnění příslušenství

Veškeré příslušenství, jako jsou hadice, napájecí šňůra a trysky, mají vlastní úložná místa na vysavači. Díky tomu při skladování vysavač zabírá méně místa a snižuje se riziko ztráty příslušenství.

WDC 220
Hlučnost 72 dB(A)
Příkon 1000 W
Vybavení WDC 220 / 220 V / 1~ / 50 Hz
Výstupní výkon 1 kW
Pohon Elektrický
Zdroj Kabelové
Spotřeba 0 g/kWh

Podobné produkty