Důležité upozornění: !!!! AKCE Šrotovné !!!! Na každou zakoupenou novou sekačku poskytneme slevu 1000,-Kč při odevzdání jakékoliv staré. Na každý zakoupený nový traktůrek poskytneme slevu 5000,-Kč. Podrobnosti osobně nebo telefonicky +420 412 532 414.

530iPT5

Hlučnost 83 dB(A)
Vybavení 530iPT5 (bez aku. a nabíj.)
18499,00 Kč Doporučená prodejní cena s DPH

Teleskopická akumulátorová vyvětvovací pila pro profesionály, s dlouhým, až 5 m dosahem a výkonem, který překonává benzínové ekvivalenty. Pila nabízí maximální výkon a odolnost v kombinaci s nízkou hmotností, vynikající ergonomií a tichým provozem, takže s ní lze pracovat v libovolném prostředí kdykoliv během dne.

Odolnost proti vodě (IPX4) - použití ve všech povětrnostních podmínkách

Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.

530iPT5

Ekonomický režim savE™ snižuje otáčky motoru, a tím prodlužuje provozní dobu stroje.

Ekonomický režim savE™ snižuje otáčky motoru, a tím prodlužuje provozní dobu stroje.

530iPT5

Inteligentní umístění akumulátoru napříč tělem stroje.

Inteligentní řešení uložení akumulátoru napříč tělem stroje snižuje riziko znečištění, vniknutí prachu a vody do prostoru akumulátoru, takže nedochází k zanesení nebo poškození konektorů. Zároveň se přenáší váha akumulátoru do blízkosti těžiště stroje a akumulátor se nachází v jeho ose otáčení, což zajišťuje zvýšenou manévrovatelnost. Konstrukce výrobku umožňující umístění akumulátoru napříč tělem výrobku nabízí vyjímečnou flexibilitu, protože lze použít akumulátory různých velikostí

530iPT5

Ovládání stroje pomocí tlačítek je velmi jednoduché.

Ovládání stroje pomocí tlačítek je velmi jednoduché.

530iPT5

Námi vyvinutý moderní bezkomutátorový motor poskytuje vysoký točivý moment a konzistentní výkon.

Námi vyvinutý moderní bezkomutátorový motor je o 25% výkonnější než standardní kartáčový motor. To znamená, že motor poskytuje vysoký točivý moment a konzistentní výkon.

530iPT5

Ergonomicky tvarovaná rukojeť a snadný přístup k ovládacím prvkům.

Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí při práci a snadný přístup k ovládacím prvkům.

530iPT5

Popruh snižuje zatížení obou rukou a ramen a umožňuje postoj v méně namáhavé pracovní pozici.

Popruh snižuje zatížení obou rukou a ramen a umožňuje postoj v méně namáhavé pracovní pozici.

530iPT5

Rychlé a hladké řezání

Vysoká rychlost řetězu pro rychlé, hladké řezání

530iPT5

Teleskopická tyč umožňuje nastavení délky podle potřeby

Teleskopická tyč umožňuje rychlé nastavení délky podle potřeby

530iPT5

Zadní ochranný kryt proti nárazům

Zadní ochrana proti nárazům chrání integrovanou baterii před opotřebením a poškozením.

530iPT5

Nízká hlučnost pro příjemné pracovní prostředí

Naše výrobky s akumulátorovým pohonem vykazují až o 13 dB (A) nižší hladinu hluku než výrobky s benzínovým pohonem - což je obrovský rozdíl. Přitom snížení hladiny hluku o 3 dB (A) je obvykle vnímáno jako snížení hluku na polovinu. Práce se tak pro vás stane příjemnější - a také - vám umožní pracovat na většině veřejných míst.

530iPT5

Minimální údržba a obsluha

Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.

530iPT5

Akumulátory v našem systému jsou konstruovány tak, aby vydržely dlouhodobé používání, rychle se dobíjejí a ještě rychleji vyměňují, takže nemusíte přerušovat práci.

Vysoce výkonný akumulátorový systém Husqvarna nabízí širokou škálu možností, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové akumulátory. Akumulátory v našem systému jsou konstruovány tak, aby vydržely dlouhodobé používání, rychle se dobíjejí a ještě rychleji vyměňují, takže nemusíte přerušovat práci. Náš akumulátorový systém umožňuje flexibilní použití v různých nástrojích Husqvarna a vždy najdete řešení šité na míru, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.

530iPT5
Hlučnost 83 dB(A)
Vybavení 530iPT5 (bez aku. a nabíj.)
Typ baterie Lion
Pohon Akumulátor
Zdroj Akumulátor

Podobné produkty